zuzanna karch

Subkonto nr: 102110402
wiek: 6 lat

O mnie

Cześć jestem Zuzia. Od niedawna choruje na cukrzycę typu I. Jestem pod stałą opieką diabetologa.  Moja historia z tą choroba zaczęła się dokładnie 23 listopada trafiliśmy z mamą do szpitala w bardzo złym stanie moje wyniki z glukozy i moczu były bardzo wysokie. Od razu gdy trafiłam na oddział zostałam podpięta do pompy insulinowej. Moja mama była przerażona, przeszliśmy w szpitalu szkolenia z dietetyki i obsługi pompy insulinowej. Najbardziej jest mi przykro z powodu, że nie mogę jeść kiedy chce i co chce wszystko musi mi mama liczyć i wbijać do pompy węglowodany. Najbardziej bolesne jest dla mnie zmienianie wkłuć i sensora Z powodu mojej choroby nie mogę chodzić do przedszkola z moimi przyjaciółmi ponieważ Pani Dyrektor powiedziała mamie, że z powodu jednej chorej osoby nie będzie szkolić całego grona pedagogicznego na pompę insulinową. Jestem bardzo zdenerwowana tym, że zachorowałam czuje się inna przez to że muszę nosić ta pompę ale rodzice mi tłumaczą że jestem normalna dziewczynka. A ja i tak jestem za mała żeby to zrozumieć.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zuzanna karch - Subkonto nr 102110402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zuzanna karch