agnieszka urantówka

Subkonto nr: 102110602
wiek: 14 lat

O mnie

Mam na imię Agnieszka. Urodziłam się w 2009 roku. Od początku coś było nie tak, ale nikt nie wiedział co. Byłam "słaba". Mówili obniżone napięcie mięśniowe, myśleli, że mam rdzeniowy zanik mięśni. Ani siedzieć ani chodzić nie umiałam. Zaczęłam chodzić przed drugim rokiem życia, ale reszta nie szła tak szybko do przodu jak wszyscy wokół chcieli. W końcu mama dostała diagnozę, że mam autyzm i różne inne opóźnienia. Staram się bardzo... ale różnie mi wychodzi. Wielu sytuacji nie rozumiem, nie wiem jak się zachować. Lubię jak mi się coś uda, lubię widzieć moje drobne postępy. Uwielbiam zwierzęta konie, psy. Mogłabym mieć takie terapie cały czas. Wiem, że inne terapie też mi są potrzebne, bo chciałabym dużo rzeczy umieć robić sama - jak mówi Pani Madzia. 

Kocham ludzi, chociaż czasem za mocno ich przytulam. Ciebie też zdalnie przytulam za Twoje serce i dziękuję.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: agnieszka urantówka - Subkonto nr 102110602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
agnieszka urantówka