zuzanna wilman

Subkonto nr: 102110702
wiek: 4 latka

O mnie

Chciała bym się przywitać i powiedzieć Wam wszystko o sobie ale nie potrafię,  więc napiszę Wam to moja mama, jestem Zuzia mam prawie cztery latka, i mam autyzm wczesnodziecięcy. Jak miałam dwa latka mama zaczęła się martwić dlaczego nie mówię, ale każdy mamie mówił, że mam czas...  niepokoiły mamę różne moje zachowania, ale wszyscy mówili żeby nie szukała problemu gdzie go nie ma, że jak pójdę do przedszkola do dzieci wszystko się zmieni, ale się nie zmieniło i mama zaczęła działać, diagnozować mnie, wozić po lekarzach i stało się diagnoza jednoznaczna autyzm. Mama się nie załamuje ćwiczy że mną wozi mnie na zajęcia do innego miasta ale to wszystko jest mało. Mama mówi, że przed nami trzy najważniejsze lata pracy zajęć że specjalistami i rehabilitacja,  żeby móc nadrobić czas bo mózg dziecka rozwija się do siódmego roku życia. Jestem objęta programem specjalnego nauczania ale to tylko 10 godzin miesięczne dlatego mamie nie pozostaje nic innego jak prosić Was o pomoc, żeby mogła jeździć że mną częściej, żebym zaczęła mówić i rozumieć świat. Mama wie że ja kocham chciała bym jej to powiedzieć. Pomóż mi. Bardzo Ci dziękuję.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: zuzanna wilman - Subkonto nr 102110702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
zuzanna wilman