oliwier świder

Subkonto nr: 102110902
wiek: 10 lat

O mnie

Ja Oliwier ur.17.07.2012r.od urodzenia zmagałem się z choroba felokotenuria  łagodna i leczyłem się  przez 4 lata, potem wykryto że mam niewielkie zmiany, to znaczy torbiel w móżdżku, niewielki torbiel pajęczynówki w tylnym dole czaszki.-bez efektu masy i progresji wielkości. w wideo EEG wykonanym we snie stwierdzono uogólnione zmiany napadowe. tez miałem EEG robione w czuwaniu, te wyszło mam napady napadowe i włączono mi Tegretol, ale teraz cały czas leczę się w poradni neurologicznej przeciw padaczce nie określonej, też często narzekam na bol głowy .również leczę się w Klinice Okulistycznej w Katowicach, ponieważ mam podejrzenie jaskry  i ucisku na nerwy wzrokowe. Również ma zaburzenia zachoowania, mam problemy w nauce, gdzie nie radzę sobie, ale mam załatwioną naukę wczesno -szkolną, gdzie mam indywidualne nauczania z inną panią.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oliwier świder - Subkonto nr 102110902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oliwier świder