john spych

Subkonto nr: 102111002
wiek: 2 latka

O mnie

Dzień dobry,

Urodziłem się w roku 2020. Jestem radosnym, uśmiechniętym i pełnym energii dzieckiem,. Niestety w ubiegłym roku okazało się że zdiagnozowano u mnie autyzm dziecięcy, przez co wymagam stałej opieki wielu specjalistów( między innymi logopedy, psychiatry, psychologa, fizjoterapeuty sensorycznego). Moje zaburzenie spowodowało, że przestałem mówić, zacząłem wycofywać się społecznie i nie prawidłowo się rozwijać. Ponadto mam wadę wzroku +7 w obu oczach i potrzebuję na stałe mocnych okularów korygujących. Niestety moje leczenie nie jest tanie a wiele obozów terapeutycznych i dodatkowych zajęć ze specjalistami pochłaniają wiele funduszy. Im szybciej i intensywniej będę pracował nad sobą z terapeutami tym lepsze będą efekty mojego leczenia, i będę mógł normalnie zafunkcjonować razem z Wami na tle społeczeństwa. PROSZĘ DOŁÓŻ CEGIEŁKĘ DO MOJEGO ROZWOJU, A RAZEM MOŻEMY ZBUDOWAĆ ZAMEK!!!

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: john spych - Subkonto nr 102111002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
john spych