leon kamiński

Subkonto nr: 102111502
wiek: 3 latka

O mnie

Mam na imię Leon. Urodziłem się w 2020r i początkowo wydawało się że jestem zdrowy i pełnym energii dzieckiem. Niestety jak skończyłem dwa lata choroba zaczęła dawać o sobie znać.  Zaczęło się od biegunek,  w których zaczęła pojawiać się krew. Trafiłem do szpitala gdzie wykryli u mnie norowirus. Niestety po wyjściu że szpitala krwawe biegunki wróciły i rodzice znowu jeździli ze mną po lekarzach i robili mi badania. Wykryto u mnie alergie pokarmowe ale to też nie pomogło i dalej traciłem krew. W styczniu znowu trafiłem do szpitala gdzie musiałem mieć przetoczoną krew. Zrobili mi tam dużo badań i w końcu  nazwali moja chorobę- NIESWOISTE ZAPALENIE JELITA - WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO. Dowiedziałem się że jest to choroba nieuleczalna i do końca życia będę musiał brać leki i być pod opieką lekarzy. Kilka dni później pojechałem karetką do Kliniki w Zabrzu gdzie w kroplówkach miałem podawane dużo leków. Ciocie z oddziału mówiły, że jestem bardzo dzielny. Po wyjściu że szpitala myślałem, że wszystko jest już dobrze i nawet wróciłem do przedszkola ale niedawno znowu miałem rzut choroby i znowu musiałem jechać do Zabrza po nowe leczenie. Bardzo chciałbym być w remisji jak najdłużej ale wiem, że jest z tym różnie... Będę bardzo wdzięczny za pomoc :)

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: leon kamiński - Subkonto nr 102111502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
leon kamiński