weronika i marcin stranc

Subkonto nr: 102111902
wiek: 6 lat

O mnie

Hej to my Marcin i Weronika. Jesteśmy rodzeństwem i oboje chorujemy na padaczkę. Ja choruję od pierwszego miesiąca życia, a mój brat Marcin od urodzenia. Po pierwszym miesiącu życia dostałam drgawkowy atak, który powtarzał się kilkakrotnie podczas dnia, natomiast Marcinek zaraz kilka godzin po urodzeniu. Po urodzeniu również stwierdzono, iż mamy zez zbieżny przez co musimy nosić okulary. Oboje cierpimy na afazję i niepełnosprawność intelektualną. Wiąże się to z brakiem samodzielności w każdej dziedzinie życia. Liczne deficyty sensoryczne i trudności w poruszaniu się sprawiają wielkie kłopoty.  Na co dzień dzielnie pracujemy na zajęciach terapeutycznych w przedszkolu jednak potrzeby tak jak i my wciąż rosną. Dla lepszego funkcjonowania przydałoby się wsparcie finansowe, które umożliwiłoby wyjazd na turnus rehabilitacyjny, zakup leków, które nie zawsze są refundowane, czy zwiększenie częstotliwości zajęć. Nasi rodzice robią wszystko, co mogą, aby zapewnić nam jak najlepsze warunki do życia. Wymagamy nieustannej całodobowej opieki, regularnej opieki lekarskiej - przede wszystkim neurologicznej. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: weronika i marcin stranc - Subkonto nr 102111902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
weronika i marcin stranc