yan malynovskyi

Subkonto nr: 102112202
wiek: 7 lat

O mnie

Mój syn Yan jest uroczym chłopczykiem, który zamiast beztrosko poznawać świat musi zmierzyć się z ciężką chorobą. Pod koniec sierpnia 2021 roku chłopczyk miał 6 lat i planował iść do pierwszej klasy, ale trafił do szpitala. Po rezonansie było wiadomo, że Yan ma guza mózgu, który musi być usunięty jak najszybciej. Diagnoza Yana- nowotwór złośliwy mózgu: komory mózgowej, anaplastic ependymoma Grade III.

Od tego momentu Yan muszę walczyć z rakiem.

Od marca 2022, chłopczyk z mamą przyjechał do Polski w związku z wojną w Ukrainie. Jesteśmy tutaj tylko dwóje. Po operacji syn ma neurologiczne problemy. Oko Yana się nie domyka, bo jest po operacji uszkodzony nerw twarzowy. Dlatego oko cały czas wysycha i musi być nawilżone. Używamy dużo różnych leków, oraz specjalne plasterki na oko.  Jan potrzebuje także rehabilitacji neurologicznej.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: yan malynovskyi - Subkonto nr 102112202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
yan malynovskyi