szymon woźny

Subkonto nr: 102114602
wiek: 4 latka

O mnie

Urodziłem się 1maja 2020 już na 6 dobę mojego życia borykałem się z intensywną żółtaczką noworodkową i zespołem zagęszczonej żółci, żółtaczka była tak wysoka, że wpadałem w śpiączki mama musiała mnie podszczypywać za policzki, nóżki czy uszka aby mnie obudzić bym cokolwiek zjadł. Udało mi się z tego wyjść. Ale pani doktor w szpitalu usłyszała szmer przy moim serduszku, po konsultacji z kardiologiem okazało się że mam strunę przy serduszku, dwa pnie płucne zwężone. Niestety im byłem starszy tym więcej problemów się pojawiało, pojawiło się u mnie wzmożone napięcie mięśniowe musiałem ćwiczyć w domu 3 razy dziennie i co dwa tygodnie jeździć do fizjoterapeuty, potrzebuje regularnych wizyt u Neurologa. Nie potrafię mówić i nie wszystko co ktoś do mnie mówi rozumiem. Bardzo szybko się denerwuję, lubię bawić się sam, wybieram sobie tylko jedna panią w przedszkolu która może mi we wszystkim pomagać, nie uznaje norm czy zasad. Mama zaczęła jeździć ze mną do różnych lekarzy wykryto u mnie zaburzenia integracji sensorycznej, w lutym tego roku usłyszeliśmy wkońcu diagnozę Afazja mieszana dotycząca ekspresji i percepcji mowy. Potrzebuje różnych terapii z psychologiem, pedagogiem, logopedą, Neurologopedą, Terapeutą integracji sensorycznej, oraz z fizjoterapeutą niestety terapię są dość kosztowne a my potrzebujemy pomocy abym mógł w przyszłości funkcjonować samodzielnie. A ja jestem bardzo wesołym dzieckiem,kocham się przytulać i dawać buziaczki...

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: szymon woźny - Subkonto nr 102114602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
szymon woźny