bruno dobosz

Subkonto nr: 102114702
wiek: 12 lat

O mnie

Jestem Bruno

W mojej głowie panuje chaos przeszkadzają mi głośne dźwięki, nie mogę przebywać w zatłoczonych pomieszczeniach, jestem rozkojarzony, nie mogę się skupić. Z trudem przychodzi mi zapamiętanie dużej ilości materiału. Moja rzeczywistość wygląda jak życie na karuzeli jak mam sobie przypomnieć coś co wydarzyło się przed kilkoma godzinami czy nawet minutami jak po drodze tyle się zmieniło. Chociaż bardzo się staram na klasówkach popełniam niefortunne błędy. Nie pamiętam co było zadane do domu , przejście od jednego zadania do innego jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem ,przez co jestem uznawany za leniwego i mniej zdolnego, mam słaby kontakt z rówieśnikami. Cały  ten mój świat to ZESPÓŁ ASPERGERA.

Aby nad tym wszystkim zapanować i nauczyć się żyć potrzebuję rehabilitacji, opieki psychologa, zajęć TUS oraz obozów rehabilitacyjnych.

To wszystko jest bardzo drogie dlatego jeżeli możesz pomóż mi kontynuować terapię abym w przyszłości mógł być szczęśliwy i nauczył się radzić sobie w codziennym życiu. Z góry bardzo dziękuję.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: bruno dobosz - Subkonto nr 102114702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
bruno dobosz