karolina więckowska

Subkonto nr: 102114902
wiek: 6 miesięcy

O mnie

Nazywam się Karolinka .

Urodziłam się 11 Listopada 2022 w Katowicach i mam zespół Downa. Rodzice nawet nie mogli się nacieszyć moimi narodzinami, ponieważ moje życie było zagrożone i przez 45 dni przebywałam na oddziale intensywnej terapii z powodu infekcji noworodkowej. Z badań wynika, że mam małopłytkowość oraz obniżone napięcie mięśniowe i potrzebuję stałej rehabilitacji i jestem pod stałą opieką hematologa, neurologopedy, kardiologa, endokrynologa, aryngologa, okulisty, gastroenterologiczna, neurologiczna.

Tylko codzienna, bardzo kosztowna rehabilitacja, ciężka praca terapeutów i moich rodziców w domu przyniesie sukces i pomoże mi wejść w przyszłości w dorosłe życie.

Niestety, walka o moje zdrowie oprócz siły rodziców wymaga również pieniędzy. Dlatego proszę o wsparcie na dalsze leczenie oraz rehabilitacje.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę. Masz ogromne serce.
Rodzice Karolinki.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: karolina więckowska - Subkonto nr 102114902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
karolina więckowska