
sandra szemik
Jak możesz pomóc?
O mnie
Witam wszystkich ludzi dobrej woli i dobrego serca. Mam na imię Sandra. Jestem wesołą dziewczynką. Obecnie zmagam się z dużą otyłością i aby w miarę normalnie funkcjonować muszę dużo schudnąć. Dlatego potrzebuję drogiego leku. Miesięczny koszt kuracji to 500 zł co daje rocznie 6000 zł. Moich rodziców nie stać na taki wydatek. Wiem, że jest dużo dzieci z poważniejszymi problemami, ale ja chcę długo żyć, bo mam wolę walki.
Jak można mi pomóc
Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).
W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:
Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik
Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610
Tytułem: sandra szemik - Subkonto nr 102115202
Na koniec
Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)
Z serdecznymi pozdrowieniami
sandra szemik