wiktoria polcyn

Subkonto nr: 102115502
wiek: 6 lat

O mnie

Cześć.
Jestem Wiktoria moje życie nie zaczęło się z dużymi punktami abgart, one rosły z minuty na minutę. Moja mamusia starała się aby mi nic nie brakowało, rozwijałam się jak normalne zdrowe dziecko. Pewnego dnia zauważyłam że moje paluszki zatrzynają strzelać jakby się ocierały. Poszłam do przedszkola one coraz mocniej się przykurczały, nawet po rehabilitacji przez Panie rehabilitantki paluszki były wyprostowane tylko chwilkę. Mamusia zabrała mnie do lekarza okazało się że muszę mieć pilna operacje. Poszłam na operację bardzo się bałam, teraz chodzę na rehabilitację do Pań moje paluszki są coraz bardziej wyprostowane i muszę jeszcze troszkę poćwiczyć aby doszły do sprawności. Pani dr w czerwcu zadecyduje czy będę miała kolejną operację na tę rączkę. Mam nadzieję że nie...

Moje plecki też nie są idealne, łopatki nie są na równej wysokości, ramiona również. Mama zabrała mnie do lekarza kolejny raz prywatnie bo na Nfz trzeba czekać 2 lata. Pan dr po zbadaniu mnie powiedział że mam wadę postawy. Mam dużo ćwiczyć postawę, mam zacząć pływać na basenie bardzo dużo, abym nie miała nogi krótszej i skrzywienia kręgosłupa większego. 

Ale to nie koniec moich wizyt w szpitalu czekam na badania genetyczne, które dokładnie powiedzą na co zwrócić uwagę i o co zadbać. Mam nadzieję że będzie dobrze. 3 majcie kciuki, bede dzielna. 

Badania genetyczne się odbyły, czekamy na wyniki.

Mój kregosłup. Aby walczyć z moja wadą postawy muszę zacząć chodzić na basen, nie stety ze względu na moją duża wadę wzroku nie mogę sobie na to pozwolić bo nic nie będę widziała. Abym widziała potrzebne są okularki do pływania które kosztują 400 zł z szkiełami dostosowanymi do mojej wady wzroku. Mamusia już wymieniła mi szkiełka w zwykłych okularach. Teraz potrzebne są pieniażki na okulary do pływania. Jeśli możesz proszę o wsparcie . Dziękuję pamiętaj dobro powraca 😘

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktoria polcyn - Subkonto nr 102115502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktoria polcyn