kacper jaźwiński

Subkonto nr: 102115602
wiek: 8 lat

O mnie

Witam. Kacper urodził się z ciąży bliźniaczej. Od samego początku były problemy zdrowotne u niego i pobyty w szpitalu. Rozwijał się prawidłowo, ale miał inne niż rówieśnicy zainteresowania. Bardziej niż zabawki interesowały go bardziej sprzęty AGD i dźwięki jakie wydają. W przedszkolu Panie zaczęły zauważać nieprawidłowości w rozwoju i zostałam skierowana do poradni w celu testów i badań. Ok 5tego roku życia zostało zdiagnozowane u niego spektrum autyzmu i zespół Aspergera oraz zaburzenia adaptacyjne. Jego siostra bliźniaczka również ma zespół Aspergera. Dzieci wychowuję sama. Syn sprawia coraz większe problemy w zachowaniu nad którymi ciężko zapanować. Myślimy nad włączeniem leków od psychiatry. Córka już jest na lekach. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kacper jaźwiński - Subkonto nr 102115602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kacper jaźwiński