kajetan kaczmarek

Subkonto nr: 102116002
wiek: 8 lat

O mnie

Jestem Kajtek.

Urodziłem się 9 czerwca 2015 roku. Mama wychowuje mnie i brata w pojedynkę.

Mam autyzm, epilepsję, jestem po operacji mózgu, Nowotwór złośliwy płata ciemieniowego, w 2020 byłem operowany. Zmiany były tak rozległe że pogłębiły problemy funkcjonowania mózgu, Operacja uratowała mi życie, ale pogłębiła inne problemy, Nie mniej jednak jestem wdzięczny że żyję. Jestem stale monitorowany pod względem komórek nowotworowych. Ciągle na lekach przecziwpadaczkowych, wyciszających i poprawiających kondycję mózgu,

Robię małe postępy, nawet zacząłem wypowiadać pojedyncze słowa. :) Mama, pić, jeść, spać....

Moje życie to same rehabilitacje i terapie. Specjaliści, zabiegi, szpital.

Ze swoją mamą porozumiewam się za pomocą PCS. To taki specjalny obrazkowy słownik. Ale czasem i to nie wystarczy. Często krzyczę, bo nie wiem jak powiedzieć czego chce. i czego się boję .Mam starszego brata z Zespołem Aspergera. Ale on jest mniej obciążony i dobrze się uczy, Ja mam trudności w ogólnym funkcjonowaniu

Chodzę do przedszkola terapeutycznego , robię małe postępy. Szybko się uczę, ale niestety równie szybko zapominam wyćwiczone rzeczy. Dlatego ciągle potrzebuję wsparcia z każdej strony, Jestem objęty wszystkimi zajęciami rewalidacyjnymi i wszystkimi pomocami poza placówką ale trudności występują nadal.

Dziękuję za wysłuchanie mojej krótkiej opowieści o sobie i za pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kajetan kaczmarek - Subkonto nr 102116002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kajetan kaczmarek