fabian luda

Subkonto nr: 102116202
wiek: 3 latka

O mnie

Fabian urodził się przez cesarskie cięcie z powodu ułożenia miednicowego. Początkowo jego rozwój nie budził niepokoju przed ukończeniem 1,5 roku powtarzał pojedyncze słowa, niestety to się cofnęło. Z czasem mama chłopca zaczęła zauważać więcej problemów.

DIAGNOZA: autyzm dziecięcy

Fabianek kończy w czerwcu 4 lata i nie mówi nic. Ma przez to utrudniony kontakt ze światem. Powoduje to również u Fabiego wiele nerwów z którymi sobie często nie radzi.

Robimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc naszemu dziecku i wspomóc jego rozwój. Fabian uczęszcza do logopedy, otrzymuje również pomóc terapeutyczną w przedszkolu. W domu również wiele ćwiczymy. Synek robi postępy,  niestety jeszcze daleko mu do rówieśników, ale wieżymy ze synek zacznie mówić, nauczy się porozumiewać że świętem i doczekam się tego wspaniałego momentu, kiedy zawoła do mnie MAMO!


Bardzo chcieli byśmy aby w przyszłości był samodzielny, ale aby tak się stało potrzebuje częstych i różnorodnych terapii oraz wizyt u specjalistów, terapii logopedycznej, behawioralnej, integracji sensorycznej, terapii ręki i innych. Potrzebny jest sprzęt i pomoce do terapii. Dodatkowo wizyty u specjalistów. Niestety wszystko to są ogromne koszty.

W imieniu Fabianka bardzo prosimy o wsparcie. Twój mały gest może zmienić życie chłopca na lepsze.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: fabian luda - Subkonto nr 102116202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
fabian luda