ignacy bober

Subkonto nr: 102116702
wiek: 5 lat

O mnie

Witam jestem Ignacy Bober, gdy miałem 4 miesiące dostałem szczepionkę po której zaraz źle się poczułem, strasznie krzyczałem, dostałem zapaści, straciłem na chwilę przytomność i rodzice wezwali karetkę pogotowia, która zawiozła mnie do szpitala. Tam na chwilę się uspokoiłem, zrobiłem się spokojny, gdy wróciłem z rodzicami do domu przestałem się uśmiechać, reagować na otoczenie, byłem obojętny, ale rodzice zrobili tak bym uczęszczał na zajęcia rehabilitację, bo miałem napięcie mięśniowe. Po dłuższej chwili rehabilitacji rodzice zawieźli mnie na badanie do centrum zdrowia dziecka, tam mi wykonali badanie rezonansu w którym wykazano blokadę zaburzenia mózgu, jestem również pod opieką specjalistów, długo nie mogłem chodzić, pierwsze kroki postawiłem jak miałem 19 miesięcy. Wystąpił u mnie również brak mowy, mówię tylko "papa, mama, pa". Dużo jeszcze przed nami pracy i potrzebuję waszej pomocy. Dziękuję, Ignaś.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: ignacy bober - Subkonto nr 102116702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
ignacy bober