olivier hanytkiewicz

Subkonto nr: 102116902
wiek: 7 lat

O mnie

Olivier urodził się 21 czerwca 2015 roku w Sosnowcu.

W 2018 roku stwierdzono niepełnosprawność sprzężoną autyzm, adhd i niepełnosprawność ruchową. Olivier jest pogodnym dzieckiem, ale choroba uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie w codziennym życiu.

Chłopiec nie radzi sobie z emocjami, często bywa agresywny i impulsywny co jest niezależne  od niego. Jest bardzo inteligentnym dzieckiem. Jego pasją jest astronomia i sukcesywnie rozwija wiedzę w tym kierunku, interesuje się również kolekcjonowaniem kamieni szlachetnych.  Kosztowna terapia i rehabilitacja  pozwoliłaby Olivierowi pomóc przejść przez ścieżkę życiową. Do tej pory nie udało nam się uzyskać dla niego profesjonalnej pomocy pieniądze które by udało nam się zebrać przeznaczymy właśnie na taką pomoc żeby w przyszłości mógł normalnie funkcjonować. Prosimy o wsparcie i pomoc dla dzielnego Olivierka.

"Miej serce daj serce"

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: olivier hanytkiewicz - Subkonto nr 102116902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
olivier hanytkiewicz