dawid kowalewski

Subkonto nr: 102120302
wiek: 14 lat

O mnie

Dawid urodził się 23 października 2008 roku. Dzisiaj ma 15 lat i choruje na upośledzenie umysłowe oraz autyzm. Nie mówi, nie zgłasza potrzeb fizjologicznych, nie je sam, jest całkowicie zależny ode mnie. Do tego doszedł jeszcze jeden objaw: bije się po głowie i jestem zmuszona wiązać mu ręce. Jest bardzo ciężko. Przyjmuje leki tiapridal i tisercin. Jednak nie to jest problemem. Największy problem to ciasnota. Mamy tylko jeden pokój i mały pokoik, a jest nas 4. Mamy drugą połowę mieszkania do remontu i bardzo marzymy, żeby zrobić pokój dla Dawidka. Młodszy syn mógłby mieć dla siebie pokoik i mógłby się w spokoju uczyć... PCPR odmawia pomocy, bo Dawid musiałby mieć dysfuncję wzroku lub słuchu albo na pokonywanie barier, musiałby być niechodzący, do tego mam ciężko chorego męża na raka płuc (złośliwy), który śpi kątem w korytarzu, dlatego każda pomoc by była darem, również ubrania. Błagamy o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: dawid kowalewski - Subkonto nr 102120302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
dawid kowalewski