julia mazurek

Subkonto nr: 102121002
wiek: 5 lat

O mnie

Julia urodziła się w 2017 roku, zmaga się z  chorobą genetyczną , jaką jest achromatopsja - jest to bardzo rzadkie schorzenie siatkówki oczu. Schorzenie to cechuje się zmniejszoną ostrością widzenia zarówno z bliska jak i z daleka,  oczopląsem i światłowstrętem. 

Jako rodzice Julii, robimy wszystko aby ułatwić jej codzienne funkcjonowanie, córka jest bardzo radosną osóbką, ciekawą świata, jednakże choroba z jaką się zmaga ogranicza jej możliwość cieszenia się z beztroski  jakie niosą lata dziecięce. 

Pełni nadziei zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w gromadzeniu funduszy na dalsze badania, rehabilitację, opiekę specjalistów oraz zakup okularów medycznych, które będą blokowały dostęp światła do oka,
co pomoże naszej córce w codziennym funkcjonowaniu.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: julia mazurek - Subkonto nr 102121002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
julia mazurek