amelia studzińska

Subkonto nr: 102121102
wiek: 8 lat

O mnie

Dzień dobry, 
zwracam się do państwa z uprzejmą prośbą o pomoc w finansowaniu rehabilitacji oraz dalszego leczenia potrzebnego mojej córeczce.
Amelia jest wesołą siedmiolatką, we wrześniu zaczyna się jej szkolna przygoda.
Niestety wykazuje problemy ruchowe, jest również obciążona genetycznie, jej babcia Iwona Studzińska choruje na dystrofię mięśniową twarzowo-łopatkowo-ramienną (FSHD). Schorzenie to jest dziedziczne.
Niestety mojej rodziny nie stać na samodzielne finansowanie.
Córka jest objęta rehabilitacją, diagnostyką u specjalistów tj. genetyk, neurolog oraz posiada orzeczenie o niepełnosprawności.
Jeszcze raz zwracam się z gorącą prośbą do Waszej fundacji o pomoc w zbiórce pieniędzy na dalszą diagnostykę naszej córeczki. 
Wcześnie zdiagnozowana dystrofia pozwoli na skuteczniejsze leczenie dziecka, umożliwi odpowiedni dobór zajęć rehabilitacyjnych.
Jesteśmy pełni najgorszych obaw i jedynie badanie genetyczne pozwoli potwierdzić bądź wykluczyć wyżej opisane zagrożenie.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: amelia studzińska - Subkonto nr 102121102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
amelia studzińska