błażej matwiejczyk

Subkonto nr: 102121402
wiek: 6 lat

O mnie

Witam.

Nazywam się Błażej urodziłem się w lutym 2018 r.
Od urodzenia zmagam się z problemami.

Jako niemowlak miałem drgawki wczesnodziecięce i problemy ze snem oraz hałasem, nawet najmniejszy dźwięk wybudzał mnie że snu. Z wiekiem moje problemy się pogłębiały doszła nadpobudliwość i problemy z radzeniem sobie z emocjami oraz agresja i auto agresja oraz problemu z słabym napięciem mięśniowym. Od 2019 r. Przyznano mi wczesne wspomaganie rozwoju dzięki czemu zostałem objęty terapią i uczęszczam od tego czasu na takie zajęcia jak integracja sensoryczna, TUS oraz fizjoterapia. W 2020 roku dostałem kształcenie specjalne i od tego czasu uczęszczam do przedszkola w którym mam zajęcia i terapię dostosowane do swoich potrzeb. 

W maju 2023 r. zostałem zdiagnozowany i mam stwierdzony autyzm z zaburzeniami hiperkinetycznymi, jednak to nie koniec moich problemów ponieważ mam wiele innych  m.in zaburzenia snu itp i zostałem skierowany do poradni genetycznej jednak czas oczekiwania na NFZ jest bardzo długi, a badania które będę musiał przejść są kosztowne. Jednak to wszystko jest potrzebne, aby moja mama oraz lekarze i terapeuci mogli jak najlepiej że mną pracować, dzięki czemu będę miał łatwiejszy start w życie dorosłe.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: błażej matwiejczyk - Subkonto nr 102121402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
błażej matwiejczyk