magdalena strojna

Subkonto nr: 102122502
wiek: 8 lat

O mnie

LECZYMY PADACZKĘ LEKOODPORNA MADZI. 

Madzia jest niezwykle mądrą I wrażliwa 7 letnią dziewczynką z upośledzeniem umysłowym lekkiego stopnia. 

Od czerwca zeszłego roku zaczęły się ataki, niestety jej życie zmieniło się w KOSZMAR kiedy w styczniu 10.01.2022 po raz pierwszy trafiła do szpitala. 

W ciągu 11-stu miesięcy wracała aż 9 razy.

Po licznych badaniach: ekg, usg, kt, eeg, badaniach krwi i moczu, rezonans magnetyczny, badanie płynu mózgowo-rdzeniowego stwierdzono u Madzi padaczkę lekoodporną. 

Madzia miała wprowadzane leki, które nie zdawały egzaminów. 

Każdego dnia Madzia musi być pod bezwzględna opieka 24h na dobę ponieważ choroba stanowi bezpośrednie zagrożenie dla jej zdrowia i... życia. 

Dziś stoi przed nami jeszcze jedna ostatnia nadzieją na znalezienie przyczyny, która jest przeszkodą do efektywnego leczenia Madzi są to BADANIA GENETYCZNE TRIO  pod kątem padaczkę lekoodporną.

One są właśnie powodem zrzutki ze względu na brak refundacji oraz cenę, a koszty samych leków obecnych dla Madzi zaczynają poważnie przekraczać nasze finanse. 

Każda najmniejsza pomoc z Waszej strony przybliża Madzi do szczęśliwego I normalnego życia BEZ szpitali . Pomagając nam możecie być Pewni że pieniążki te zostaną wykorzystane najlepiej jak to tylko możliwe. 

W skład zrzutki wchodzą również koszty transportu, ponieważ z tym również borykam się od dłuższej chwili.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: magdalena strojna - Subkonto nr 102122502

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
magdalena strojna