wiktor frelich

Subkonto nr: 102122802
wiek: 5 lat

O mnie

Wiktor urodził się 10.12.2018 roku.

W lutym 2023r dowiedzieliśmy się, że syn cierpi na genetyczną chorobę nerwowo -.skórną NF1. U Wiktorka choroba  strasznie osłabia  układ kostny, co  prowadzi do postępującej skoliozy, ( Wiktor ma skrzywienie dwułukowe  3 stopnia ), musi nosić gorset ortopedyczny  aby skrzywienie nie postępowało tak szybko.
​​​​Prywatną rechabilitację ma dwa razy  tygodniowo ale potrzebuje również intensywnych turnusów rechabilitacyjnych , aby przesunąć jak najdalej w czasie operację. ( Koszt jednego  turnusu 14 dniowego to ok 10 tys ) 
Ma  również koślawość stóp i kolan dlatego nosi specjalne buciki. Psują się mu bardzo ząbki ,które trzeba leczyć pod narkozą co jest ogromnym kosztem.
Choroba jest podstępna dlatego syn jest pod opieką wielu specjalistów - neurologa, onkologa, ortopedy ,poradni chirurgii urazowo- ortopedycznej w Zakopanem, okulisty, dermatologa, kardiologa, stomatologa, rechabilitanta, poradni NF1 w Krakowie .
Rechabilitacje ,wiele konsultacji lekarskich , badań, dopłata do gorsetu  - pokrywamy z własnych pieniędzy więc jest to dla nas spory wydatek .

Wiktor jest bardzo wesołym, otwartym chłopcem, lubi zabawy z dziećmi, chodzić do przedszkola. Wierzymy, że dzięki pomocy innych ludzi będzie miał szczęśliwe dzieciństwo.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: wiktor frelich - Subkonto nr 102122802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
wiktor frelich