tymoteusz cywiński

Subkonto nr: 102123902
wiek: 3 latka

O mnie

Cześć mam na imię Tymoteusz.
Jestem wesołym i energicznym chłopcem lubiącym kolorowe i ciekawe książki, fascynują mnie również małe samochodziki oraz klocki lego . 


W lutym 2023r postawiono mi diagnozę -spektrum autyzmu dziecięcego. 

Potrzebuje stałej opieki ponieważ nie potrafie mówić posługiwać się sztućcami czy sam sie ubrać . Mam zaburzenia czucia głębokiego przez co nie lubię  obcinać włosów, myć buźki rączek i nie lubię tez zabawy w piasku ale za to uwielbiam pływać w dużych basenach 😀

 

 Od września 2023r rozpocząłem przygodę z przedszkolem integracyjnym  do którego lubie chodzić,mogę się tam wiele nauczyć oraz  spędzać czas z kolegami .


Chciałbym umieć mówić oraz być  samodzielnym,  niestety do tego są mi potrzebne terapię , długie terapie które są niestety  bardzo kosztowne .


Liczę na ludzi dobrej woli , którzy chcieliby dobrowolnie wpłacić małą cegiełkę a na pewno pomoże mi to w lepszym funkcjonowaniu w przyszłości. 
Pozdrawiam 
Tymcio 🩵

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: tymoteusz cywiński - Subkonto nr 102123902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
tymoteusz cywiński