michał rduch

Subkonto nr: 102125302
wiek: 7 lat

O mnie

Dzień dobry, mój syn Michał urodził się w 2016 roku, miesiąc przed terminem i otrzymał 3 punkty w skali apgar. Od początku wiedziałam, że jest "coś" nie tak. Przed drugimi urodzinami syna, mieliśmy diagnozę "Autyzm". Od tamtej pory Michał jest w ciągłej terapii (sporo prywatnie), uczęszcza również do przedszkola terapeutycznego. W tym roku został pierwszy raz odroczony od obowiązku szkolnego z tego względu, że zmagamy się z wieloma trudnościami i nie przeszedł gotowości szkolnej. Michał nie jest w normie intelektualnej (upośledzenie umiarkowane), ma nieporadność ruchową, zaburzenia SI, wybiórczość pokarmowa i brak mowy (wprowadziliśmy z terapeutami komunikację alternatywna). Uczęszczamy prywatnie na zajęcia TUS,SI, zajęcia z logopedą i psychologiem. Jesteśmy pod stałą kontrolą neurologa i psychiatry. Michaś jest pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem. Największy "nacisk" kładziemy na to ,by potrafił się komunikować i być samodzielnym (samoobsługowy). Syn lubi schemat, zmiany budzą w nim agresję, nad którą nie potrafimy zapanować. W przedszkolu również ma dużo zajęć realizowanych (muzykoterapia, dogoterapia, hipoterapia, tomatis) tam również ma realizowane WWR. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: michał rduch - Subkonto nr 102125302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
michał rduch