tymoteusz kubsik

Subkonto nr: 102125402
wiek: 7 lat

O mnie

Cześć, jestem Tymek. Jestem chłopcem niedosłyszącym, niedowidzącym w spektrum autyzmu. Urodziłem się jako zdrowy chłopiec, rodzice bardzo cieszyli się że pojawiłem się na świecie, bardzo na mnie długo czekali. Gdy skończyłem 2.5 roku mój świat całkowicie się zmienił (przestałem mówić i reagować na swoje imię. Rodzice byli wtedy bardzo zmartwieni, chodziliśmy od lekarza do lekarza miałem już dość tych wizyt, ale wiem że rodzice chcieli dla mnie jak najlepiej. Dzięki temu wiemy co mi jest, a trochę się nazbierało. Mam autyzm atypowy, głuchota czuciowo-nerwowa obustronna, niedosłuch odbiorczy obustronny. Moje oczka też są chore mam nadwzroczność wysoka obu oczu, niezborność obu oczu, zez akomodacyjny zbieżny, zaburzenia refrakcji i akomodacji.

​​​​​​Obecnie chodzie do zerówki i uczęszczam na różne terapię, dużo tego ale lubię ciocie które pomagają mi abym mógł kiedyś być jak inne dzieci i nie potrzebować pomocy. Pisze tutaj aby prosić Was o pomoc finansową, bo te wszystkie rehabilitację trochę kosztują moich rodziców i dojazdy do lekarzy. Przesyłam uściski, bo bardzo lubię się tulić 😍❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: tymoteusz kubsik - Subkonto nr 102125402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
tymoteusz kubsik