maria pawłowska

Subkonto nr: 102125602
wiek: 7 lat

O mnie

Maria jest uczennicą szkoły podstawowej. Choruje od 16 MSC życia, to w 2017 pierwszy raz walczyła o życie. Hiponatremia z drgawkami uogólnionymi doprowadziła ja na oiom szpitala wojewódzkiego w Bydgoszczy. Tam dzięki lekarzom uratowano jej życie i postawiono na nogi regulując jony, 10 dni w diagnostyce medycznej pozwoliło ustalić, że córka ma hiponatremia w przebiegu ostrym. Stany padaczkowe, szereg innych zaburzeń takich jak lek separacyjny np. Z czasem dochodziły tylko nowe rzeczy, ciśnienie nieswoiste, zaniżona wartość żelaza w organizmie, zaburzenia emocjonalne, wysoki poziom kwasu bursztynowego w organizmie, zespół Aspergera, częste infekcje, że względu na choroby ma wstrzymane szczepienia ochronne. Szereg alergii, alergia mieszana. Córka pozostaje pod opieką psychiatry, neurologa ,hematologa, kardiologa, immunologa, alergologa, genetyka. Musi mieć zrobione badania genetyczne, prowadzona ściśle dietę polegająca na eliminacji wody, laktozy, kontroli płynów wydalonych i przyjmowanych. terapia SI ,wizyty u specjalistów. Marysia ma trójkę rodzeństwa, siostra choruje na wolę w przebiegu Hashimoto, niedoczynność tarczycy, najmłodszy brat ma podejrzenie autyzmu. nigdy nie prosiliśmy o pomoc ,teraz niestety takowej potrzebujemy bo nie udźwigniemy wszystkiego sami😔

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maria pawłowska - Subkonto nr 102125602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maria pawłowska