kinga bona

Subkonto nr: 102125702
wiek: 4 latka

O mnie

Kinga urodziła się w 2019 roku. Przez pierwsze półtorej roku nic się nie działo, wszystko było dobrze. Jak Kinga skończyła rok i 6 miesięcy zaczęliśmy zauważać problem przestała się komunikować do tego zniknął kontakt wzrokowy. Po wielu badaniach i wizytach u różnych specjalistów stwierdzono u Kingi spektrum autyzmu dziecięcego i chorobę genetyczną, która na dzień dzisiejszy jest nieznana i lekarze nie są wstanie pomóc. Większość wizyt i badań było prywatnych i kosztownych ponieważ nie mogliśmy czekać (chcieliśmy pomóc jak najszybciej naszej córce). Kingi największym problemem jest mowa co widać zaczyna jej przeszkadzać że nie potrafi się z nami komunikować. Dostaliśmy kolejną szansę żeby jej pomóc, zbieramy na terapie mikropolaryzacji ale niestety jest to bardzo kosztowne, dlatego prosimy o pomoc.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: kinga bona - Subkonto nr 102125702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
kinga bona