michał dzięcioł

Subkonto nr: 102126302
wiek: 9 lat

O mnie

Urodziłem się w 2014 roku. Mam na imię Michał, ale wszyscy wołają na mnie Misiek. Dlaczego? Może przez moje schorzenie, trisomię zwaną potocznie Zespołem Downa, kocham wszystkich ludzi i bardzo lubię się tulić jak misiu. Gdy miałem sześć miesięcy lekarze z kliniki w Poznaniu naprawili moje serduszko zakładając operacyjnie banding na aortę. Obecnie mam 9 lat i rozpocząłem naukę w szkole podstawowej nr 5 z oddziałami integracyjnymi w Kołobrzegu. Cały czas uczestniczę w rehabilitacji u fizjoterapeuty logopedy i psychologa, którzy uczą mnie biegać i skakać, mówić i śpiewać oraz czytać i pisać, a to wszystko dzięki pomocy ludzi dobrej woli wspierających fundację miejserce.pl 

Dziękuję za wszelką pomoc w rozwijaniu moich umiejętności poprzez rehabilitację. 

Kocham Was wszystkich.

Michał Dzięcioł wasz Misiek 😘

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: michał dzięcioł - Subkonto nr 102126302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
michał dzięcioł