filip giełażyn

Subkonto nr: 102126402
wiek: 6 lat

O mnie

Filip w sierpniu skończył 6 lat. Ma stwierdzony autyzm, afazję dziecięca, oraz niepełnosprawność intelektualna. Filipek ma orzeczenie o niepełnosprawności. Nie mówi, nie komunikuje się w żaden sposób, miewa napady agresji choć na co dzień jest bardzo wesołym dzieckiem. Uwielbia zwierzęta,  pociągi i dinozaury, na codzien korzystamy z terapii sensoryki, hipoterapii, logopedy, psychiatry i psychologa. Próbujemy wszystkich sposobów żeby powiedział do nas wyczekane pierwsze słowo . Lekarze , dodatkowe zajęcia , plus różne badania , są najczęściej robione prywatnie. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie, przekazanie darowizny, bądź 1.5% będziemy bardzo wdzięczni za pomoc ❤️❤️❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: filip giełażyn - Subkonto nr 102126402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
filip giełażyn