artur ulewicz

Subkonto nr: 102126802
wiek: 4 latka

O mnie

Cześć mam na imię Artur i jestem autystą. Zmagam się również z zaburzeniami integracji sensorycznej. Jestem bardzo ruchliwym, pogodnym chlopcem. Lubię biegać i skakać. Moja pasja są auta, cyferki, literki, śpiewanie i taniec. Panie, które odwiedzam podczas zajęć mówią, że jestem bardzo mądrym chłopcem, ale nie bardzo radzę sobie w kontaktach z innymi dziećmi. Nie do końca wiem jak się z nimi bawić, bardzo słabo też mówię co utrudnia mi komunikowanie się z rówieśnikami. Źle też reaguję na niektóre dźwięki przez co szybko się rozpraszam i trudno jest mi się skoncentrować. Dzięki Waszej pomocy mam większe szanse na uczestniczenie w terapiach, które pomogą mi otworzyć się na Wasz świat.

Dziękuję, Artur.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: artur ulewicz - Subkonto nr 102126802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
artur ulewicz