karolina rumak-zawadzka

Subkonto nr: 102127102
wiek: 6 lat

O mnie

Witam mam na imię Karolinka. Urodziłam się z obustronnym niedosłuchem zmysłowo -nerwowym znacznego stopnia H90.3.Mam zaburzenia rozwoju mowy. Zostałam zdiagnozowana w wieku 3,5 roku ponieważ nie mówiłam. Obecnie jestem pod opieką Instytutu Fizjologii i Patologii słuchu w Światowym Centrum słuchu w Kajetanach. Jestem przed trzecią kwalifikacja do wszczepienia implantu ślimakowego. Posiadam aparaty słuchowe które już w tym momencie nie są dla mnie wystarczające i czekając na operację potrzebuje nowych aparatów słuchowych żeby móc lepiej się rozwijać i prawidłowo korzystać z rehabilitacji u surgologopedy. Korzystam z opieki różnych specjalistów(surgologopeda, audiolog, protetyk, laryngolog, psycholog).Moi rodzice zapewniają mi wszystko co jest możliwe abym mogła lepiej się rozwijać i prawidłowo funkcjonować ale koszty leczenia i nakłady finansowe które są na to potrzebne przekraczają ich możliwości. Posiadam orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności, orzeczenie o specjalnym kształceniu i o wczesnym wspomaganiu rozwoju. Prze de mną jeszcze dwie operacje, abym mogła lepiej słyszeć, cieszyć się życiem i nie żyć w świecie ciszy, długotrwała rehabilitacja. Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc. Dziekuje❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: karolina rumak-zawadzka - Subkonto nr 102127102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
karolina rumak-zawadzka