oskar łobos

Subkonto nr: 102128002
wiek: 5 lat

O mnie

Nasz synek to wspaniały chłopiec - niestety nie rozwija się prawidłowo, dlatego ponad 2lata temu rozpoczęliśmy jego diagnozę.
 Po szeregu konsultacji lekarskich i badań u naszego synka zostały zdiagnozowane
całościowe zaburzenia rozwoju pod postacią autyzmu dziecięcego, obniżone napięcie mięśniowe oraz wiotkość więzadłowo stawowa. Syn uczęszcza do przedszkola terapeutycznego, w którym realizuje program kształcenia specjalnego, zajęcia z WWR, z logopedą, Si, fizjoterapeutą oraz psychologiem. Niestety synek w ogóle nie mówi i jeszcze przez wiele lat będzie potrzebować intensywnej terapii - bez niej, nie będzie on w stanie pokonać swoich licznych problemów. Obecnie nie komunikuje się werbalnie, przez co największy nacisk kładziemy, na ten aspekt jego rozwoju. Dodatkowo ma bardzo słabe poczucie zagrożenia dlatego wymaga stałej opieki i pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Środki zebrane na subkoncie, chcemy przeznaczyć na dodatkowe terapie, wizyty u specjalistów oraz na turnus rehabilitacyjny.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Rodzice Oskarka

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oskar łobos - Subkonto nr 102128002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oskar łobos