oliwia lewandowska

Subkonto nr: 102133402
wiek: 7 lat

O mnie

Kochani zwracamy się do was z ogromną prośbą. Oliwka ma 7 lat. Od roku choruje na cukrzycę typu 1. To jest nieuleczalna choroba z którą każdego dnia musimy walczyć żeby przetrwać. Oliwka do dnia dzisiejszego ma ciężko zaakceptować chorobę. Ciągłe pytania mamo dlaczego ja. Ciężko jest jej pogodzić się z chorobą, z tym co się wokół niej dzieje tj. zmiana wkuć, zmiana sensorów i kucie tych malutkich paluszków, które są bardzo bolesne. 

Oliwka na co dzień uwielbia tańczyć, śpiewać i jeździć na rowerze, bardzo dobrze radzi sobie w szkole jest bardzo energiczną  i uśmiechniętą dziewczynką dopóki nie przyjdzie czas na zmianę wkuć, wtedy jest płacz i błagania że ona tego nie chce robić. 

Zgromadzenie środków pomoże nam na zakup osprzętu do pompy insulinowej. Jest nam bardzo ciężko finansowo. Sensory się często psują i musimy kupować bez refundacji, koszt jednego sensora bez refundacji to aż 150 zł który starcza na 7 dni ( jeśli się nie zepsuje). 

Razem z córką będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc. Jeśli nie możecie pomóc finansowo to prosimy o udostępnienie.  Za każdą pomoc bardzo wam dziękujemy. Pozdrawiamy was Oliwka z mamą ❤️❤️❤️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: oliwia lewandowska - Subkonto nr 102133402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
oliwia lewandowska