iga mańkowska

Subkonto nr: 102133702
wiek: 3 latka

O mnie

Mam na imię Iga. Urodziłam się jako zdrowa dziewczynka. Do roku czasu rozwijałam się prawidłowo, później nastąpił regres globalny rozwoju psychomotorycznego, straciłam zainteresowanie otoczeniem. Pojawiły się stereotypie ruchowe (mięśnie okołoustne), hiperwentylacja, stereotypie rąk. Czekam na wynik genetyczny NGS już ponad rok czasu. Nie mówię, nie chodzę, jestem objęta opieką i leczeniem wielu poradniami specjalistycznymi. Funkcjonuję w obrazie klinicznym Zespołu Rett-like, globalne obniżone napięcie mięśniowe, stereotypie ruchowe, mam problemy z fiksacją, nieprawidłowe stereotypowe ruchy gałek. Potrzebuję ciągłej i intensywnej rehabilitacji i rewalidacji.

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: iga mańkowska - Subkonto nr 102133702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
iga mańkowska