piotr potocki

Subkonto nr: 102133802
wiek: 3 latka

O mnie

Piotruś urodził się z toksoplazmozą wrodzoną, którą jednak lekarze wykluczają, jako przyczynę jego stanu. Od początku był dzieckiem słabszym, dlatego od drugiego miesiąca życia jest systematycznie rehabilitowany.

Kolejne badania (m.in. badania genetyczne WES, rezonans głowy i kręgosłupa, badania metaboliczne) nie wykazały przyczyny jego stanu, dlatego dalej nie mamy diagnozy. W minionym roku zaczął samodzielnie chodzić, jednak musi być codziennie rehabilitowany. Miesięczny koszt terapii to ok. 2000 zł (fizjoterapia, masaż, basen, hipoterapia, terapia ręki, logopedia). Do tego dochodzą jeszcze wizyty lekarskie oraz indywidualny sprzęt ortopedyczny. Koszty są na tyle duże, że każda pomoc będzie dla nas realnym wsparciem.

W tym roku bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w dodatkowym turnusie rehabilitacyjnym z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu do nauki poprawnego chodu (Lokomat).

Przed Piotrusiem jeszcze dużo pracy, ale ten mały, uśmiechnięty wojownik się nie poddaje. Dlatego bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na turnus rehabilitacyjny i na dalszą rehabilitację.

Mama Piotrusia

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: piotr potocki - Subkonto nr 102133802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
piotr potocki