paweł goździejewski

Subkonto nr: 102134002
wiek: 9 lat

O mnie

Witam, jestem Paweł. Mam autyzm atypowy, rybią łuskę, alergię pokarmową i astmę oskrzelową. Jestem jaki jestem. Ciężko opisać choroby z którymi się zmagam. Skórę mam suchą jak rybie łuski, mama smaruje mnie 4x dziennie abym ładniej wyglądał. Nie wiem co pobudza mój autyzm do agresji dlatego opiekuje się mną mama. Dzień w dzień autyzm. Co ja mogę powiedzieć moim zdaniem kto tego nie ma. Ciężko mi zrozumieć świat, dla mnie wszystko jest inne. Uczę się dobrze - na średnią 5,0, idę na konkurs matematyczny kangur. Autyzm ma róże etapy i jest różny raz się pogłębia raz nie, ale mama czuwa nad tym dzień w dzień wszystko po to, by choroby nie postępowały. Rehabilitacje i dodatkowe zajęcia są mi potrzebne, abym w przyszłości mógł żyć i nauczył się żyć. Muszę dać radę, sam nie wiem co mnie czeka ale mam nadzieję, że dodatkowe rehabilitacje, zajęcia i leczenie pomoże mi w przyszłości żyć fajnie. Chcę chodzić na szachy, lubię w nie grać. Bardzo dziękuję ze przeczytanie i wsparcie pomoc w leczeniu mnie Pawła. Dziękuję i pozdrawiam Paweł i mama.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: paweł goździejewski - Subkonto nr 102134002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
paweł goździejewski