jaś matysiak

Subkonto nr: 102134702
wiek: 3 latka

O mnie

Jasiek jest pełnym energii, uczuciowym, lubiącym się śmiać, bystrym, inteligentnym chłopcem. Jest naszym "Małym Słodziakiem", u którego zdiagnozowano AUTYZM DZIECIĘCY. Od kiedy pojawiły się pierwsze sygnały, że nasz syn rozwija się inaczej niż rówieśnicy, czyli dwa i pół roku temu, zdeterminowani, bez zwłoki staraliśmy się o najlepszych specjalistów w zakresie medycznym jak i rehabilitacji. Dziś można stwierdzić, że przyniosło to efekty i Jasiu zrobił wielki krok w przód. Nie zmienia to faktu, iż przed nami jest jeszcze bardzo długa i pełna przeszkód droga. Na co dzień zmagamy się m.in. z nadwrażliwością dotykową i słuchową, zwolnionym rozwojem mowy, nieprawidłowym napięciem mięśniowym, wybiórczością pokarmową, silnymi reakcjami alergicznymi... Jako rodzice zrobimy co tylko będziemy mogli, aby Jasiek jak najlepiej wkroczył w przyszłość. Wszystko jak wiadomo kosztuje, nie ukrywamy, że każdy oddany procent z podatku pomoże nam otworzyć niejedne "drzwi" lepszego i łatwiejszego przyszłego funkcjonowania naszego Malucha.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: jaś matysiak - Subkonto nr 102134702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
jaś matysiak