aleksander biedrzycki-kurgan

Subkonto nr: 102134902
wiek: 5 lat

O mnie

Witam mam na imię Aleksander urodziny obchodzę 28.05 skończę 6lat. Urodziłem się jak wszyscy myśleli zdrowy, ale kiedy skończyłem rok stwierdzono u mnie autyzm dziecięcy. Jestem bardzo wymagającym jak i nadpobudliwym dzieckiem, uczęszczam od 4 lat do przedszkola integracyjnego tam też mam dużo zajęć terapeutycznych, niestety jeszcze nie potrafię mówić, ale jestem za to bardzo komunikatywny potrafię skorzystać sam z toalety od niedawna, ale w nocy mam pieluszkę 🙂. Lubię układać klocki, bawić się ze starszym bratem w ganianego i nie ukrywam często są bijatyki.. Reaguje agrasja na płacz innych dzieci, ale jak ja płacze lubię się bardzo przytulać. Na ogół Jestem bardzo wesołym prawie sześciolatkiem. Potrzebuję jeszcze bardzo wielu tarapii i chciałbym wyjechać w najbliższej przyszłości na wycieczkę gdzie można dużo biegać bo uwielbiam ten sport🙂. Serdecznie dziękuję za wysłuchanie i Pozdarwiam wraz z moją rodzinką, która chce mi bardzo pomóc 😊

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: aleksander biedrzycki-kurgan - Subkonto nr 102134902

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
aleksander biedrzycki-kurgan