tymon kolinczat

Subkonto nr: 102135202
wiek: 5 lat

O mnie

Zwracamy się do Was z prośbą o przyłączenie się do nas w pomocy dla naszego małego wojownika, Tymka. Jego pierwszy rok życia przyniósł nam wiele wyzwań zdrowotnych, którym wspólnie musieliśmy stawić czoła. Tymek urodził się w 26. tygodniu ciąży, a już musiał pokonać trudności związane z krwawieniem dokomorowym, obniżonym napięciem mięśniowym, retinopatią i opóźnionym rozwojem psychoruchowym.

Rehabilitacja rozpoczęła się już w szpitalu zaraz po pierwszym miesiącu po urodzeniu. Choć droga do pełnej sprawności jest długa i wymaga wielu wysiłków, widzimy, jak synek stara się i dzielnie bierze udział w ćwiczeniach, które nie zawsze są przyjemnością i powodują dyskomfort w spiętym ciałku.

Tymuś posiada orzeczenie o niepełnosprawności oraz jest objęty programem Wczesnego Wspomagania Rozwoju, w ramach którego ma zajęcia z fizjoterapeutą, psychologiem oraz neurologopedą.

Lekarze, próbując zrozumieć przyczynę trudności Tymka, wskazują na mózgowe porażenie dziecięce. Synek jest stale pod opieką poradni neurologicznej i czekamy na wyniki badań genetycznych.

Jest to niezwykły sześciolatek kochający zwierzęta i filmy przyrodnicze. Nie czuje strachu w obecności żadnego ze zwierzaków, nawet tych, które nie są typowymi zwierzakami domowymi. Nie mamy wątpliwości, że byłby w przyszłości wspaniałym weterynarzem albo opiekunem zwierząt. W roku 2025 Tymek zmierzy się z pierwszą klasą szkoły podstawowej, dlatego chcemy podnieść poziom jego rehabilitacji, co wymaga też wyższych wydatków na ten cel, np. wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne.

Dziękujemy Wam z całego serca za każdą okazaną pomoc. Każda wpłata, nawet najmniejsza, przyczyni się do poprawy komfortu życia i rozwoju Tymka.Z głębi serca,

Rodzice

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: tymon kolinczat - Subkonto nr 102135202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
tymon kolinczat