tomasz nadachowski

Subkonto nr: 102136102
wiek: 10 lat

O mnie

W połowie grudnia 2023r. Tomek zachorował na cukrzycę insulinozależna czyli typu 1. Przez 3 dni był hospitalizowany na Oddziale Intensywnej Terapii w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej  Górze z uwagi na stan ciężki- kwasice ketonowa, a następnie przez 2 tygodnie na Oddziale Pediatrii. Tomek od urodzenia zmagał się  z naczyniakiem nad okiem, który po leczeniu na Oddziale Chirurgii przy ul. Krychowiaka w Poznaniu wchłonął się.  Następnie dwukrotnie był poddawany zabiegom usunięcia guzów z ucha. Jeden z nich był chrzestniakiem, a drugi torbielą niewiadomego pochodzenia. Fachową i szybką pomoc w tym obszarze również otrzymał w Poznaniu od lekarzy z Oddziału Laryngologii w Szpitalu na Krychowiaka. Cukrzyca- związane z nią ograniczenia  oraz codzienne iniekcje insuliny spadły na nas jak grom z jasnego nieba. Są przyczyną cierpienia i bólu, który na co dzień Tomek musi znosić.

Tomasz jest bardzo pogodnym dzieckiem, który  rozwija swoje pasje i bardzo przeżywa utratę zdrowia. Powoli adaptuje się do nowej sytuacji. Dzięki pomocy finansowej otrzyma szansę na lepsze leczenie za pomocą nierefundowanej pompy insulinowej 780 G oraz jej utrzymanie. Powyższe pozwoli na osiągnięcie bardziej satysfakcjonujących wyników leczenia oraz poprawi jego bezpieczeństwo fizyczne - z uwagi na wiek i mniejszą świadomość hipoglikemii oraz uchroni przed nieuchronnymi konsekwencjami zdrowotnymi w starszym wieku.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: tomasz nadachowski - Subkonto nr 102136102

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
tomasz nadachowski