olaf siedlecki

Subkonto nr: 102136602
wiek: 4 latka

O mnie

Olaf urodził się w lipcu 2019 roku i pomimo prawidłowych wyników badan prenatalnych zaraz po porodzie lekarze stwierdzili u niego zespół Downa, wadę genetyczną, która wiąże się między innymi z opóźnieniem psychoruchowym. Aby mieć szansę na w miarę samodzielnie funkcjonowanie Olaf wymaga pomocy i wielu ćwiczeń z fizjoterapeutą, neurologopedą, pedagogiem czy psychologiem.

Oprócz tego Olaf jest pod opieką wielu specjalistów w związku ze schorzeniami, które często występują wraz z zespołem Downa: 

endokrynologa (nadczynność tarczycy o przebiegu choroby Gravesa i Basedowa), laryngologa i audiologa (podejrzenie niedosłuchu), dermatologa (łysienie plackowate), neurologa, immunologa, ortopedy (wiotkość stawów), okulisty (krótkowzroczność), ortodonty.

Państwa wsparcie pozwoli Olafowi na dodatkowe zajęcia rehabilitacyjne oraz korzystanie z pomocy specjalistów gdy jest to potrzebne bez konieczności oczekiwania w długich kolejkach, za co serdecznie dziękuje.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: olaf siedlecki - Subkonto nr 102136602

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
olaf siedlecki