filip hatała

Subkonto nr: 102136802
wiek: 8 lat

O mnie

Cześć! Jestem dzieckiem, które już od samego początku musiało stawić czoła wielu wyzwaniom. Urodziłem się w 2015 roku w Kielcach, a moje pierwsze chwile życia były pełne trudności. Gdy tylko przyszedłem na świat, dostałem tylko 8 punktów w Skali Apgar, a moje napięcie mięśniowe było osłabione. Mama była bardzo przerażona, kiedy mnie zabrali na badania. Później dowiedziałem się, że mam astmę dziecięcą, a także hemofilię.
Moje życie to nieustająca walka z chorobami i przeciwnościami losu. Często lądowałem w szpitalu z powodu przeziębień i innych dolegliwości. Ale mimo wszystko, zawsze byłem ciekawym świata dzieckiem. Zacząłem bardzo szybko mówić i od razu chodzić. Mama mówi, że ciągle biegam i eksploruję świat wokół siebie.
Kiedy zaczęły się problemy z zachowaniem i trudności w relacjach z rówieśnikami, mama zabrała mnie do specjalistów. Okazało się, że mam ADHD z deficytem uwagi i Zespół Aspergera. Od tamtej pory chodzę na terapię, aby nauczyć się radzić sobie z moimi trudnościami.
Teraz uczęszczam do szkoły, ale z powodu trudności, jakie sprawiam w szkole, grono pedagogiczne wraz z dyrekcją nalegają abym zmienił szkołę. To kolejna próba, przed którą stoję, ale wiem, że dzięki waszemu wsparciu i pomocy, dam radę pokonać również ten krok. Dziękuję, że jesteście ze mną. Trzymajcie za mnie kciuki! A i kocham Harrego Pottera. 🐻

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: filip hatała - Subkonto nr 102136802

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
filip hatała