szymon januszewski

Subkonto nr: 102139302
wiek: 3 latka

O mnie

Cześć mam na imię Szymon ale mówcie (Szymek)

Urodziłem się 28.10.2020.r mam 4latka jestem chłopcem ze spektrum autyzmu oraz mam całościowe zaburzenia rozwojowe dodatkowo zespół hiperkinetyczny zwany ADHD bardzo mocne. 

Urodziłem się przez Cesarskie cięcie dostałem punktów 10/10 jako noworodek miałem wzmożone napięcie mięśniowe nic nie wskazywało aby było coś nie tak...ale z czasem mama zaczęła dostrzegać że nie gaworzę, nie patrzę na nią i nie rozwijam się tak jak inne niemowlaki . Poszliśmy do specjalistów mieliśmy 4 różnych psychologów i każdy potwierdzał to samo  spektrum Autyzmu. Byłem zafiksowany na punkcie kół układam do dzisiaj w rzędzie i mam dużo stymulacji  i gdzieś muszę to wyładować... Czasami bywa tak że wpadam w szał... Lubię liczyć i mówić alfabet ale to zbyt mało bo wiem że mogę więcej ale potrzebuje prywatnej terapii aby móc porozumieć się z moimi bliskimi bo nie zawsze wiedzą o co mi chodzi . Potrzebujemy waszych dobrych serc  żebym mógł mieć sprzęt rehabilitacyjny w postaci maty sensorycznej kołderke obciążeniowa żebym mógł poczuć samego siebie . Moja mama mówi że mam duży potencjał i będę miał ścisły umysł oraz mam bardzo dobrą pamięć pamiętam drogę do żłobka do babci... Pamiętam również co gdzie położyłem . Bardzo bym chciał zacząć mówić i komunikować się z mama poprzez słowa oraz iść na jakieś zajęcia które pomogą mi wyładować moja energię a mam jej bardzo dużo... Dziękuję każdemu kto tu jest i to czyta.

Moim cichym marzeniem jest spotkanie z koniem podobno też potrafią leczyć i zrobić tak że zaczął bym mówić . Dziękuję za każde wsparcie 

Szymek.​

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: szymon januszewski - Subkonto nr 102139302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
szymon januszewski