stanisław lipiński

Subkonto nr: 102140202
wiek: 8 lat

O mnie

Mam na imię Staś, urodziłem się w 2016 roku w 27 tygodniu ciąży, 3 miesiące za wcześnie . Mam brata bliźniaka, który tak jak ja jest chory. Cierpię na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, mam całościowe zaburzenia rozwoju i jestem niepełnosprawny intelektualnie w stopniu znacznym. Mam bardzo rzadką chorobę genetyczną: Zespół Kabuki, która charakteryzuje się wielowadziem wielu organów i niepełnosprawnością intelektualną. Mam już 8 lat i nadal nie mówię i mam problemy z komunikacją. Nadal nie potrafię sygnalizować swoich potrzeb fizjologicznych, dlatego ciągle potrzebuję pampersów. Mam również problemy z przeżuwaniem pokarmów, dlatego moja dieta jest też ograniczona. Z powodu na moje problemy zdrowotne potrzebuję opieki wielospecjalistycznej i pracy z wieloma terapeutami i rehabilitantami. Na co dzień jestem bardzo pogodnym dzieckiem, ale z powodu ograniczonej komunikacji nie potrafię kontrolować swoich emocji. Z całego serca dziękuję wszystkim za pomoc, a dzięki  waszej hojności moi kochani rodzica będą mogli pomóc mi w dalszej walce o lepsze życie.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: stanisław lipiński - Subkonto nr 102140202

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
stanisław lipiński