maria roczkowska

Subkonto nr: 102141302
wiek: 1 roczek

O mnie

Mam na imię Marysia, urodziłam się w 2022 roku. Moim problemem jest obniżone napięcie mięśniowe, czego wynikiem jest brak stabilizacji tułowia i problemy z utrzymaniem równowagi, hipermobilnosc stawów dlatego jestem jak galaretka oraz opóźnienie ruchowe, w związku z czym wszystkie dotychczasowe etapy rozwoju osiągam ze znacznym opóźnieniem w odniesieniu do moich rówieśników. 

​​​Wiele udało mi się osiągnąć dzięki regularnej rehabilitacji, niestety jest ona bardzo kosztowna. 

Niestety cały czas lekarze próbują postawić diagnozę i ustalić przyczynę mojego stanu zdrowia, trwa to bardzo długo, że względu na czas oczekiwania na wizytę do lekarza.

Mam starszą siostrę i jest mi bardzo smutno kiedy nie mogę wspólnie z nią jeździć na rowerku, grać w piłkę czy bawić się na placu zabaw, jednak mama cały czas powtarza, że wierzy w to że już niedługo będę mogła do niej dołączyć. 

Bardzo Ci dziękuję za każde okazane mi wsparcie, które przybliży mnie do stanięcia na własnych nogach i zrobieniu pierwszych kroków bez pomocy rodziców albo fizjoterapeuty. 

Marysia.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maria roczkowska - Subkonto nr 102141302

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maria roczkowska