lilianna gromek

Subkonto nr: 102141702
wiek: 1 roczek

O mnie

Dzień dobry wszystkim. Mam na imię Lilianna, jestem czternastomiesięczną dziewczynką. Od urodzenia życie daje mi ogromnie w kość. W wieku sześciu tygodni zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy - siatkówczak obuczony.. W wieku siedmiu tygodniu zaczęłam walkę o swoje życie i zdrowie, aktualnie walczę już rok. Przeszłam cztery cykle chemioterapii ogólnej, trzy cykle chemioterapii dotętniczej, trzy iniekcje doszklistkowe. Niestety mojego lewego oczka nie udało się uratować. Guz wypełniał 3/4 gałki ocznej, rozpoznano również jaskrę wtórną przez którą miałam ciśnienie w gałce ocznej co bardzo mnie bolało. W dzień dziecka miałam operację - enukleacje oczka lewego. O prawe oczko dzielnie walczę mimo, że mam w nim trzy guzy. Zostało mi jedno oczko by widzieć jaki świat jest piękny. Chemioterapie przyniosły za sobą wiele skutków ubocznych przez co muszę odwiedzać wielu specjalistów aby dorównać moim rówieśnikom. Przeszłam szereg badań, zabiegów m.in założenie cewnika centralnego typu broviac. Jeżdżę co jakiś czas do Berlina na wymianę protezy oczka, zawsze bardzo się boję i płaczę ale kiedy jest po wszystkim wracam szczęśliwa z rodzicami do domu. Wyjazdy do IPCZD w  Warszawie, lekarstwa, wizyty u specjalistów, rehabilitacja, opatrunki do broviaca jak i proteza oczka bardzo dużo kosztują moich rodziców, bez waszej pomocy moi rodzice nie byliby w stanie zaspokoić moich wszystkich potrzeb związanych z leczeniem i wizytami w szpitalu. Rodzice nie widzą poza mną świata, jestem ich małą iskierką i robią dla mnie wszystko aby tylko zapewnić mi powrót do zdrowia. Każda cegiełka dołożona przez was daje mi szansę na leczenie i powrót do sprawności którą zabrała mi chemioterapia. 

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: lilianna gromek - Subkonto nr 102141702

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
lilianna gromek