maksymilian magdziński

Subkonto nr: 102144002
wiek: 2 latka

O mnie

Witam wszystkich mam na imię Maksymilian wszyscy mówią do mnie Maksiu😁

Urodziłem się 19maja 2022 roku. Po moich narodzinach okazało się, że zrobiłem rodzicom niespodziankę i mam dodatkowy chromosom 21 czyli zespół Downa. Pierwsze 40 dni spędziłem w szpitalu ,ponieważ urodziłem się z wada serca .Po ustabilizowaniu i włączeniu leków było lepiej. Niestety na moich rodziców czekało wiele innych nieoczekiwanych niespodzianek dotyczących mojego zdrowia. W pierwszym roku bardzo dużo chorowałem przede wszystkim na zapalenie płuc. Zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy, astmę oskrzelowa, mam bardzo niskie napięcie mięśniowe. Jestem pod stałą opieką endokrynologa,neurologa,okulisty,kardiologa,hepatologia,pumologa.Korzystam też z pomocy logopedy, fizjoterapeuty. Uczęszczam na zajęcia poznawcze i zajęcia SI. Bardzo dużo i ciężko pracuje aby dorównać rówieśnikom ♥️♥️♥️

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: maksymilian magdziński - Subkonto nr 102144002

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
maksymilian magdziński