bartek kosmala

Subkonto nr: 102144402
wiek: 13 lat

O mnie

Bartuś ma 13 lat, cierpi na autyzm sprzężony, jest to ciężka postać autyzmu, ponieważ objawia się pełnią spektrum o bardzo ciężkim natężeniu. Był wyczekiwanym dzieckiem, rozwijał się prawidłowo. Po bilansie 4 latków, udaliśmy się do lekarza, który zlecił badania specjalistyczne, okazało się, że Bartuś ma autyzm, to był cios w samo serce. Po szoku jaki przeżyliśmy, zapisaliśmy syna na różne terapie i rehabilitacje. Jednak były i  nadal są w bardzo okrojonej formie, a Bartuś ma we wskazaniach korzystanie z basenów, komór hiperbarycznych oraz różnych innych form wsparcia, a także lekarstw, co niestety, nie jest refundowane. Nigdy wcześniej nikogo o nic nie prosiliśmy, ale w świetle tych wszystkich podwyżek, inflacji, zwyczajnie potrzebujemy wsparcia. Bardzo prosimy o twoje 1,5 procent podatku, to dla naszego dziecka bardzo ważne, by znów ujrzeć uśmiech na jego twarzy.

Galeria

Jak można mi pomóc

Darowiznę można przekazać w dowolnym momencie korzystając z bezpiecznej płatności online lub wpłacając pieniądze na konto (przelewem bankowym lub na poczcie).

W celu przekazania wsparcia przelewem bankowym należy dokonać przelewu na poniższe dane:

Fundacja Miej Serce
ul. Jankowicka 9
44-201 Rybnik

Bank PKOBP 20 1020 2472 0000 6202 0364 1610

Tytułem: bartek kosmala - Subkonto nr 102144402

Na koniec

Z całego serca chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc i wsparcie, którego tak potrzebuję. Dziękuję za Państwa dobroć i szczodrość którą okazaliście i proszę o dalszą pamięć o mnie :-)

Z serdecznymi pozdrowieniami
bartek kosmala